Tamamen AYARSIZ Bir Dergi

Ayarsız dergisi ilk sayısı ile okuyucularına merhaba dedi. 

Ayarsız dergisi, alanında tanınmış kalemlerin yanı sıra, genç ve dinamik yazar kadrosuyla ilk sayısından dikkatleri üzerine çekti.

Öykü, deneme ve şiirlerin yer aldığı Ayarsız'ın ilk sayısında Ahmet Turan Tiryaki'nin IŞİD'ten kçarak Türkiye'ye sığınan Iraklı bir Türkmen gencin göç hikayesi mutlaka okunmalı.

Göktürk Ömer Çakır, hayli eğlenceli bir yazıyla câmi dernekleri ve cemaatleri üzerine notlarını paylaşırken, Ayşegül Büşra Çalık, özellikle yazılı basındaki arabesk tavrın fotoğrafını çekerek soruyor “Siz Diktafon Nedir Bilir misiniz?”; limon ve siyaset arasında bir ilişki olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz Fevzi Fırat Gözüyeşil günümüz siyasetini anlama kılavuzu netliğinde bir yazı ile bu ilişkiye işaret ediyor.

Fırat Kargıoğlu Murat Gülsoy’un "Gölgeler ve Hayaller Şehrinde" romanından yola çıkarak Beşir Fuat’ı anlattığı dergi ilk sayısında 40'ın üzerinde yazarın eserlerine yer verdi. 

Sayfa tasarımlarında çizerlerin katkılarıyla renkli bir mizanpaja sahip olan Ayarsız, yazar kadrosu kadar yayım ekibiyle külltür hayatımıza yeni bir soluk, kaçan ayarlarımıza derman olacak gibi duruyor. 

İsmi ile müsemma dergiye ilgi de Ayarsız olunca yayın kadrosunun elinde bile dergi tükendi ve dergi yayın hayatına başlamasından 3 gün sonra 2. baskıya girdi.  Ayarsız Dergi'ye yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Ayarsız Dergisini Takip ve Abonelik İçin
www.ayarsiz.net
https://twitter.com/ayarsizdergi/
https://www.instagram.com/ayarsizdergi/

Sosyal Medyada Paylaş:

Facebook PaylaşımıTwitter Paylaşımı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile